Search

Sancak Güvenlik Koruma Eğitim Tic. Ltd. Şti.

24 Ekim 2021 Pazar

GÜVENLİK

Silahlı veya silahsız sertifika sahibi temel eğitim kursu görmüş personeller arasından seçilen personellerimizle

  • Endüstri ve sanayi merkezlerinde, fabrikalarda, ofis binalarında, alışveriş merkezlerinde, otel, motel ve tatil köylerinde, yat limanlarında
  • Site ve özel konutlarda, konserlerde, açık alanlarda, ören yerlerinde, havaalanları gidiş geliş terminallerinde
  • Her türlü spor tesis ve alanlarında, stadlarda, kapalı salonlarda
  • Fuar, seminer ve özel Toplantılarda

Kısacası arzu edilen her yerde emniyet, güvenik ve koruma hizmeti verilmektedir.

Kısa süreli organizasyonlarınızda, düğün, nişan, fuar, spor müsabakaları, konser, parti, seminer gibi etkinliklerde tecrübeli elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Güvenlik risk değerlendirmesi, koruma ve gözetim, devriye, arama, yönlendirme, yakın koruma, V.I.P. koruma, silahlı koruma, düşük profil koruma faaliyetleri ile organizasyonlarınıza destek veriyoruz.

KORUMA

Korunacak kişinin

  • Şoförünün seçimi ve özel eğitimden geçirilmesi,
  • Yakın koruma elemanlarının seçimi ve özel eğitimden geçirilmesi,
  • Koruyucu olabilecek kişinin (bodyguard) seçimi ve özel eğitimden geçirilmesi,
  • Alarm merkezince takibi

Talep edildiğinde özel koruma personel ve araçlarımızla V.I.P. Hizmeti verilir.

EĞİTİM

Bünyemizde çalışan güvenlik personelinin ve dışarıdan katılan güvenlik elemanı adaylarının eğitimi firmamız tarafından yapılmaktadır.
5188 sayılı yasa ve yönetmelik çerçevesinde herbiri konusunda uzman kadromuzla kaliteli hizmet ve özel güvenlik konusundaki deneyimlerimizi öğreterek gençlerimizimeslek sahibi yapıyoruz. Özel güvenlik görevlisi olarak çalışabilmek için özel güvenlik kimlik kartı alınması zorunlu tutulmuştur. Şartlara haiz gençlerimizi bekliyoruz.

Eğitim Kurumu
Adres: Piri Mehmet Paşa Mah. Mis Sokak Özdal İşhanı No: 6, Kat: 4, Silivri İstanbul
Telefon: 0553 3833952

MOTORİZE GÜVENLİK

Güvenlik projelerimizde suç ve suç unsurlarıyla daha etkili ve hızlı mücadelemizi motorize ekiplerimiz vasıtasıyla yerine getirmekteyiz.

KONUT VE SİTE GÜVENLİĞİ

Müstakil konut ve sitelerde hırsızlık, saldırı gibi tehditlere karşı gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması.
 

İŞ MERKEZİ VE PLAZA GÜVENLİĞİ

Çok amaçlı kullanılan bina, plaza ve iş merkezlerinin gerek bina içerinde gerekse bina dışında yedi gün yirmidört saat güvenlik ve gözetim hizmetleri verilmektedir.

ŞANTİYE GÜVENLİĞİ

Toplu konut, iş merkezi ve her türlü şantiyelerin hırsızlık, sabotaj ve terör saldırıları gibi tehditlere karşı güvenlik tedbirleri alınır.
 

GEÇİCİ VE ACİL DURUM GÜVENLİĞİ

Toplantı, konser, sahne gösterileri, festival alanları ve uluslararası fuarlarda hırsızlık, sabotaj,terör saldırıları gibi tehditlere karşı güvenlik konuşlandırılması ve gerekli tedbirlerin alınması.

SANCAK GÜVENLİK

Müşterilerimizin istek ve beklentilerine cevap verebilen, vatandaş odaklı, süratli, etkin, verimli ve en iyi hizmetin sunulması, çağdaş, atılımcı, proje üreten, mesleki ve yöresel motif ve gelenekleri ile, yönetişim anlayışı arasındaki köprüyü sürekli kullanan, vatandaş memnuniyetini esas alan, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, insanı yücelt ki devlet yücelsin" hâkim anlayışındaki polis olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Her türlü açılış ve seminerler, fuarlar, konserler, protokol toplantıları ve yakın koruma hizmetleri eğitimli ordu ve emniyette üst düzeyde görev yapmış kadromuz tarafından verilmekte olup teknolojik güvenlik sistemleri ve donanımlarının satış, montaj ve bakımını yaparak, fiziki güvenlik hizmeti sağladığı kurumlara teknolojik destek de vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın!
İnsanı yücelt ki devlet yücelsin!

Sancak Güvenlik olarak hizmetimizi en kısa sürede, yasalar çerçevesinde, vatandaşımızı memnun edecek nitelikte sunmak ve sürekli geliştirmektir.

BİZE ULAŞIN

Faaliyet alanımızla ilgili her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır 2021, Sancak Güvenlik Koruma Eğitim Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top