Search

Sancak Güvenlik Koruma Eğitim Tic. Ltd. Şti.

Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

5188 sayılı yasa gereği, özel güvenlik ve hizmetlerinin günümüzde yasal mevzuatlara uygun kurumlar tarafından yapılması zorunluluğu özel güvenlik şirketlerinin önemini artırmıştır.

Bu alandaki eksikliği gidermek amacıyla yola çıkan Sancak Güvenlik, 5188 sayılı yasanın şartlarına uygun olarak kurulmuş kaliteli, güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla sizlere hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Şirketimiz; özel güvenlik alanında konusunda uzman, profesyonel yönetici ve personelleriyle tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı uluslararası kalite ve standartlara uygun, prensiplerine bağlı, kesintisiz güvenlik hizmeti vermektedir.

Sancak Güvenlik olarak, sektöre güven ve istikrar getirmek ümidiyle dürüstçe sağlam temeller atarak yürüyeceğiz.

Güvenlikte çözüm ortağınız biz olduğumuz sürece güvendesiniz.


ENGİN ARAS
Yönetim Kurulu Başkanı

SANCAK GÜVENLİK

Müşterilerimizin istek ve beklentilerine cevap verebilen, vatandaş odaklı, süratli, etkin, verimli ve en iyi hizmetin sunulması, çağdaş, atılımcı, proje üreten, mesleki ve yöresel motif ve gelenekleri ile, yönetişim anlayışı arasındaki köprüyü sürekli kullanan, vatandaş memnuniyetini esas alan, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, insanı yücelt ki devlet yücelsin" hâkim anlayışındaki polis olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Her türlü açılış ve seminerler, fuarlar, konserler, protokol toplantıları ve yakın koruma hizmetleri eğitimli ordu ve emniyette üst düzeyde görev yapmış kadromuz tarafından verilmekte olup teknolojik güvenlik sistemleri ve donanımlarının satış, montaj ve bakımını yaparak, fiziki güvenlik hizmeti sağladığı kurumlara teknolojik destek de vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın!
İnsanı yücelt ki devlet yücelsin!

Sancak Güvenlik olarak hizmetimizi en kısa sürede, yasalar çerçevesinde, vatandaşımızı memnun edecek nitelikte sunmak ve sürekli geliştirmektir.

BİZE ULAŞIN

Faaliyet alanımızla ilgili her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır 2021, Sancak Güvenlik Koruma Eğitim Tic. Ltd. Şti. Kullanım Şartları Gizlilik İlkeleri
Back To Top